Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (140 komentářů)

Zuzka, (01. 07. 2013 05:55) Reagovat
[quote name="Tereza"]Už nějaké dva měsíce jsem s imunitou také pěkně na štíru. Pořád mě pobolívá v krku, mám pocit, že mě skolí chřipka, pak je to tejden lepší a pak se to opakuje. budu muset také něčím posílit imunitu.[/quote]Mě se tohle stává, když jsem dlouho ve stresu. Lezou na mě potom jakoby příznaky chřipky, ale nikdy mě neskolí úplně.
Linda, (08. 07. 2013 04:52) Reagovat
[quote name="Veronika"]Dobrý den, prý jsem přechodila střevní chřipku a stále mám trochu potíže (občas průjem, každodenní nevolnost po jídle). Nevím, jak se správně doléčit. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.[/quote]Nevěděla jsem, že se i střevní chřipka dá přechodit...Poraďte se s lékařem. Asi to bude chtít nějakou dietku a možná probiotika pro posilnění funkce střev.
Lída, (11. 07. 2013 13:12) Reagovat
[quote name="Mirka"]Asi bych také potřebovala posílit imunitu. V poslední době se vůbec necítím dobře. Víc mě bolí břicho, občas mám průjem, jsem unavená...Nevím co to je, ale jsou to tak všeobecné příznaky, že si myslím, že na doktora to není.[/quote]Možná vám chybí nějaké vitamíny. Já občas tohle také mám, hlavně v zimě a nebo na mě působí i hodně sluníčko, takže když dlouho nesvítí, pociťuju to v podobě únavy, ale i sklíčenosti atd.
Denisa, (16. 07. 2013 03:38) Reagovat
[quote name="Darina"]Chtěla jsem se zeptat, měla jsem střevní chřipku, ted je to 3. den a je mi už mnohem lépe. Jenže i tak musím zajít k lékaři, poněvadž jsem meškala kvůli tomu ve škole a potřebuju to potvrdit od doktora. Bude mi i tak dělat lékař nějaké testy, když už chřipka téměř odezněla, je mi lépe a půjdu tam 4.den? Předem děkuji za odpověd.[/quote]Myslím, že testy vám děla nebude, ale může na vás koukat podezíravě. K lékaři se chodí na začátku nemoci, ne po ní. pro větší důvěryhodnost se vypravte k doktoru s jedním z rodičů.
Věra, (16. 07. 2013 15:23) Reagovat
Dobrý den.U nás v rodině od minulého úterý koluje průjem,zvracení,křeče.Mě to začalo v pátek večer a včera už jsem měla konečně pokoj.Můžu být nějaký bacilonosič?Protože mi to připadá,že kdo byl se mnou v kontaktu,tak to dostává.Možná si to jenom namlouvám.Jaká je inkubační doba?Děkuji.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Střevní chřipka.cz
Kontakty