Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (140 komentářů)

Adriana, (16. 05. 2013 05:34) Reagovat
[quote name="Martin"]Já mám střevní chřipku každou chvíli, nebo ne přímo chřipku, ale průjmy, bolesti břicha i teploty...Nevím, jak se toho zbavit, tak jsem si na to prostě zvykl.[/quote]Raději se poraďte s lékařem. Normální to není. možná vám něco předepíše na posílení imunity.
Bára, (10. 06. 2013 09:37) Reagovat
[quote name="MAREK"]Panáka tvrdého alkoholu každý dne po ránu. Nedělám si srandu, opravdu to pomáhá k tomu, abyste předešla těmto problémům.[/quote]Nevím, jestli by to pomohlo, možná i jo, ale většina lidí chodí do práce nebo dokonce jezdí autem do práce, takže si tohle řešení dovolit nemůže.
Veronika, (14. 06. 2013 06:39) Reagovat
Dobrý den, prý jsem přechodila střevní chřipku a stále mám trochu potíže (občas průjem, každodenní nevolnost po jídle). Nevím, jak se správně doléčit. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.
Klára, (17. 06. 2013 11:27) Reagovat
[quote name="Lenka"]Lidé si neuvědomují, že jde pouze o zdánlivou úsporu. Kvalitu nelze nahradit kvantitou, ale myslím, že se v poslední o tom více mluví a díky tomu se i nad tím lidé více zamýšlejí.[/quote]O kvalitě potravin prodávaných u nás už se toho hodně namluvil. Snad už si přestanou prodejci a dovozci myslet, že lidí jsou popelnice, které snesou všechno.
jarka, (24. 06. 2013 11:52) Reagovat
[quote name="Klára"]černé uhlí dlouhodobě vůbec ne, akorát ti to zapatlá střeva :sigh:[/quote]Když jsou průjmy či střevní chřipky dlouhodobý, tak to chce zjistit příčinu, takže vyšetření, ale jinak sem tam si dát živočišné uhlí (ne černé:), tak to nevadí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Střevní chřipka.cz
Kontakty