Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (140 komentářů)

Bee, (18. 04. 2013 06:07) Reagovat
Je střevní chřipka nakažlivá? co je třeba dělat pro prevenci malého dítěte, když ji někdo ve společné domácnosti má? Děkuji za rady.
Lenka, (26. 04. 2013 05:06) Reagovat
[quote name="Bee"]Je střevní chřipka nakažlivá? co je třeba dělat pro prevenci malého dítěte, když ji někdo ve společné domácnosti má? Děkuji za rady.[/quote]Střevní chřipka je nakažlivá. Důležité je přísně dodržovat hygienu. Já, když měl manžel střevní chřipku a měli jsme doma miminko, tak jsem se snažila vše dezinfikovat. Možná to bylo trochu přehnané, ale malé nebylo ani šest týdnů, takže jsem se hodně bála.
Laura, (03. 05. 2013 13:32) Reagovat
[quote name="MirOndr"]BECHEROVKA - 100% zabere! Dezinfikuje a zároveň bylinky léčí! 3 malé panáky max. do druhého dne jste fit![/quote]Má-li to zabrat, stačí jeden panák, pokud ne, nezabere ani celá flaška. Jinak s tím panákem...My to s manželem praktikujeme, když jsme někde v zahraničí na dovče, abychom předešli střevnímu onemocnění, ale jinak v Čechách, když už se střevní chřipka objeví, tak náhle, takže není moc pro prevenci prostor.:)
Richard, (09. 05. 2013 05:38) Reagovat
[quote name="Vojtěch"]A není živočišné uhlí pro organismus příliš zátěžový. Asi by se nemělo užívat nějak často ne? Mám pocit, že mi to někdo říkal, jestli si to s něčím nepletu...[/quote]Živočišný uhlí je dobrý jako nouzovka, když se jednou za čas objeví průjem, ale při střevní chřipce či při opakovaném průjmu by člověk měl volit jiné způsoby léčby.
Váša, (13. 05. 2013 07:01) Reagovat
[quote name="Eva"]Já si tedy myslím, že dlouhodobě užívat projímadla dvakrát týdně už ideální není. Pokud by to mělo být skutečně dlouhodobě, vyhledala bych už lékaře.[/quote]Projímadla jsou většinou pořádné dryáky. Měli by být brány jen jako nouzovka.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Střevní chřipka.cz
Kontakty