Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (140 komentářů)

Zuzka, (26. 07. 2013 04:47) Reagovat
Vím, že existují průjmy z veder, ale překvapuje mě, že mě se to týká docela často. V hodně případech, když je venku kolem třiceti, dostanu průjem. Co s tím? Jak bych tomu mohla předejít. Nevím, jestli s tím někdo máte zkušenosti či víte o někom ve vašem okolí, ale snad někdo vědět bude.
Lenka, (29. 07. 2013 15:06) Reagovat
Zuzko nejsi sama koho tohle trápí. Já to mám teď taky. Prostě drž dietu a vem si něco proti průjmu. Mě to poprvé chytlo minulé pondělí. Vzala jsem si živočišné uhlí a do včerejška to bylo v pohodě. Včera večer jsem byla dva krat na wc. Průjem to sice nebyl ale i tak to stačilo jít během 15 minut na wc a teď to začinám citit znova. :cry: :cry: :cry:
Linda, (01. 08. 2013 05:14) Reagovat
[quote name="Zuzka"]Vím, že existují průjmy z veder, ale překvapuje mě, že mě se to týká docela často. V hodně případech, když je venku kolem třiceti, dostanu průjem. Co s tím? Jak bych tomu mohla předejít. Nevím, jestli s tím někdo máte zkušenosti či víte o někom ve vašem okolí, ale snad někdo vědět bude.[/quote]Chce to posilovat střevní mikroflóru. Nevím, co je na to nejlepší. V lékárně tě poradí. Jsi holt trochu náchylnější, ale to se podle mě dá dobře řešit. Tak ať je líp.
Barbora, (01. 09. 2013 18:42) Reagovat
Chtěla jsem se zepta, zda se za střevní chřipku považuje, když se citim unaveně a mám pocit nevolnosti a na zvracení a zvýšenou teplotu? Nebo je to spáše jen nějaké nachlazeni?
Lenka, (02. 09. 2013 19:54) Reagovat
Tak už mě ta mrcha střevní chřipka dostihla. Naposled jsem jedla a pila včera ráno a od té doby nic. Dneska ráno jsem zvracela na prázdno.Nemám ani chuť na ten čaj co mám u postele. Od doktorky jsem dostala čípky proti zvracení. Průjem nemám, nemám co mít!!!
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Střevní chřipka.cz
Kontakty