Úvod Střevní chřipka u dětí

Střevní chřipka u dětí

Střevní chřipka u dětí může znamenat vážný stav. Je vždy zapotřebí vyhledat lékaře, zvláště jedná – li se o malé děti. Přesto že jsou děti plačtivé a často odmítají pít, naopak zase vyžadují dobroty na které jsou zvyklí, je nutná u léčby důslednost. Dodržování pitného a dietního režimu. V žádném případě se nesmí podávat mléko, a to ani u malých dětí, které jej pravidelně pijí.

Pokud onemocní kojenec, je nutná hospitalizace, kde se aplikuje výživa nitrožilně. Střevní chřipka může z důvodu dehydratace kojence ohrozit na životě!


TIP : Doporučujeme také zdravotní web : Nemoc DNA - příznaky dny sestavení jídelníčku a další témata.

Tak jako u dětí, je i u starých lidí léčba gastroenteritidy složitější. Obraný systém může být narušen a organismus se s nemocí hůř vyrovnává.

U těchto věkových skupin je velmi důležitá prevence. Vyhýbat se místům možné nákazy, dodržování hygieny. Pokud se infekce objeví v rodině, je lépe děti a staré lidi izolovat.

 


Diskuse (43 komentářů)

Daniel, (03. 05. 2016 07:38) Reagovat
Dobrý den mám malé 4 leté ditě včera chytila střevní chřipku mužu ji dát pulku tablety černého uhlí :-) A dalši věc asi to taky chytnu dá se tomu nějak předejit?
Shelly, (05. 06. 2016 14:13) Reagovat
I've been browsing online more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all website owners and bloggers made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before.My page ... biustonosze gaia: https://blogbielizna.wordpress.com/2014/08/28/biustonosze-gaia/
Michal, (23. 12. 2016 19:16) Reagovat
Mam 3leteho syna. Zvraci a ma prujem. Nekdo neakou radu? Dekuji
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Střevní chřipka.cz
Kontakty