Úvod Střevní chřipka u dětí

Střevní chřipka u dětí

Střevní chřipka u dětí může znamenat vážný stav. Je vždy zapotřebí vyhledat lékaře, zvláště jedná – li se o malé děti. Přesto že jsou děti plačtivé a často odmítají pít, naopak zase vyžadují dobroty na které jsou zvyklí, je nutná u léčby důslednost. Dodržování pitného a dietního režimu. V žádném případě se nesmí podávat mléko, a to ani u malých dětí, které jej pravidelně pijí.

Pokud onemocní kojenec, je nutná hospitalizace, kde se aplikuje výživa nitrožilně. Střevní chřipka může z důvodu dehydratace kojence ohrozit na životě!


TIP : Doporučujeme také zdravotní web : Nemoc DNA - příznaky dny sestavení jídelníčku a další témata.

Tak jako u dětí, je i u starých lidí léčba gastroenteritidy složitější. Obraný systém může být narušen a organismus se s nemocí hůř vyrovnává.

U těchto věkových skupin je velmi důležitá prevence. Vyhýbat se místům možné nákazy, dodržování hygieny. Pokud se infekce objeví v rodině, je lépe děti a staré lidi izolovat.

 


Diskuse (43 komentářů)

Natynka, (10. 07. 2014 15:52) Reagovat
no to teda jo je mi fakt blbe :-x
patrik, (03. 01. 2015 20:56) Reagovat
Je to hrozne nas v rodine je 6 a pet semnou us to melo asy pred hodinou a pul jsem poprve zvracel :-x :-x :-x a je to hrozne snat to za 1 den prejde to se stalo us u3 tak snad ;-) cau :lol: :lol:
valerina00, (18. 04. 2015 08:38) Reagovat
jak se pozná střevní chřipka
Vern, (02. 12. 2015 15:36) Reagovat
Hurrah! After all I got a webpage from where I be able to actually obtain helpful information regarding my study and knowledge.My blog post biustonosze gaia: http://biustonosze.blox.pl
Eartha, (02. 12. 2015 23:16) Reagovat
It's perfect time to make some plans for the future and it's time to be happy. I've learn this put up and if I could I wish to counsel you few fascinating things or advice. Maybe you could write subsequent articles referring to this article.I wish to learn even more things about it!Have a look at my web site :: biustonosze: http://www.161ola.pl
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Střevní chřipka.cz
Kontakty